Aktualności

Nowe ciągniki DAF w taborze Solution For Future

19 gru 2021

Pod koniec 2021 roku miało miejsce kolejne wydarzenie w kalendarzu dynamicznego rozwoju naszej firmy. Flota SFF została rozbudowana o 5 nowoczesnych ciągników, dzięki którym nasza oferta usług transportowych stała się jeszcze bardziej zoptymalizowana. Nowe pojazdy w najwyższym standardzie technicznym to gwarancja terminowych dostaw i bezpieczeństwa ładunku. Przeznaczeniem nowego taboru jest transport baterii samochodowych, zaliczanych do materiałów niebezpiecznych. To między innymi do ich przewozu nasze nowe ciągniki zostały wyposażone w pełne pakiety ADR.

Nasz wybór padł na markę DAF, a konkretnie na model XF SSC o mocy 480 KM, ze względu na jego niezawodność, wysoki komfort jazdy i znakomitą efektywność w eksploatacji. Ciężarówki DAF XF oferują najniższe zużycie paliwa w swojej klasie. Wyższy moment obrotowy po zmianie biegu, nowa konstrukcja tylnej osi, czy jeszcze bardziej aerodynamiczna sylwetka to tylko niektóre z rozwiązań zmniejszających zużycie paliwa nawet o 7% na długich trasach. Dla nas oznacza to potencjalne oszczędności sięgające tysięcy euro rocznie, a dla naszych klientów jeszcze bardziej konkurencyjne ceny.

Nowe DAFy w połączeniu z używanymi przez nas naczepami Schmitz tworzą najwyższej jakości zestawy do przewozu najbardziej wymagających ładunków.