Aktualności

SFF na 9-tej edycji Translogisica Poland w Warszawie

8 lis 2022

W dniach 9-11 listopada odwiedziliśmy stolicę, biorąc udział w dziewiątej edycji targów TransLogistica Poland. Jest to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji oraz dla wszystkich podmiotów zawodowo związanych z branżą TSL.

Biorąc pod uwagę powiększenie naszej oferty logistycznej, targi okazały się dla nas optymalną przestrzenią do nawiązania kontaktu z potencjalnymi kontrahentami. Ze względu na szeroki wachlarz oferowanych usług, nie mogliśmy lepiej trafić. To właśnie na Translogistice, przedsiębiorstwa produkcyjne, sieci handlowe i wszelkiego rodzaju dystrybutorzy szukają najwyższej jakości ofert z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej swoich towarów.

Targi były też doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych firm zaangażowanych w zintegrowaną logistykę drogową. Jest to bezcenny networking z przedsiębiorcami, którzy mówią naszym, branżowym językiem i którzy wyznaczają sobie podobne cele w biznesie. Te kontakty już niedługo przyniosą owoce nowej współpracy, na przykład w postaci kolejnych kierunków w naszej usłudze spedycyjnej.