Aktualności

SFF na otwarciu RouteA4 – nowego serwisu pod znakiem MAN Truck & Bus

30 wrz 2022

We wrześniu zostaliśmy zaproszeni na otwarcie nowego serwisu pojazdów transportu drogowego marki MAN. Zwiedziliśmy halę serwisową o imponującej powierzchni 2000 m², z 10 przejazdowymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi, oraz nowocześnie wyposażoną myjnię. Ciężarówki oczekujące na naprawę, lub na odbiór po przeprowadzonym serwisie, mają do dyspozycji parking mieszczący aż 200 zestawów.

Punkt Route A4 należy do firmy Citronex Trans Energy, z siedzibą w Zgorzelcu i jest 33 lokalizacją na mapie autoryzowanych serwisów MAN Truck & Bus Polska. Do zakresu usług serwisowych należą naprawy powypadkowe wykorzystujące najnowszej generacji kabinę lakierniczą BLOWTHERM, wraz z pomieszczeniami do przygotowywania lakierów oraz ramę podłogową JOSAM. W nowym serwisie MAN’a znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Firma oferuje również pomoc drogową, holowanie i mobilny, całodobowy serwis pojazdów ciężarowych.

To ważne, że w okolicy przygranicznej, w sąsiedztwie przebiegającej autostrady A4 w kierunku zachodnim powstał profesjonalny serwis samochodów ciężarowych, oferujący wsparcie kierowcom, których na trasie spotkały nieoczekiwane problemy. Z jednej strony nas cieszy, że koledzy z branży transportu drogowego uruchamiają placówkę serwisową o najwyższych standardach i szczerze gratulujemy. Dobrze wiedzieć, że w tej okolicy można liczyć na profesjonalną pomoc. Z drugiej strony, oby była ona potrzebna nam jak najrzadziej. Zawsze jednak chętnie wpadniemy z kolejną wizytą branżowo-towarzyską.